Що таке автоломбард ?

Порівняно небагато часу назад, люди в Україні не мали уявлення про те, що це таке. Але із зростанням і поширенням послуг подібного роду, кількість таких закладів почала зростати. Головна послуга автоломбарду – це надання своїм клієнтам позички великих розмірів під заставу автомобіля в найкоротші терміни. Як правило, відсоткова ставка у такому разі, набагато нижче, ніж у банку, з тієї причини, що ви надаєте свій автомобіль у використання автоломбарду. Потреба в допитливих поручителях і безлічі непотрібних довідок теж пропадає, оскільки автомобіль, який ви закладаєте, сам по собі є засвідченням вашої чесності і порядності. І ломбард і сам клієнт мають більше довіри один до одного, ніж коли відносини подібного роду вимагають співпраці з банком.

Зростання послуг у сфері автоломбардних кредитів, стало дуже розвиненим у зв’язку з міжнародною фінансовою кризою. Пов’язано це з тим, що банки посилили свою політику видачі кредитів на велику суму, щоб уникнути масових невиплат. Послуги автоломбардів в цьому випадку незамінні, адже керівництво цих установ, без побоювання за власний бюджет видають позики під заставу автомобіля клієнта. Відразу зрозуміло, що в умовах кризи Автоломбарди мають перевагу по відношенню до банків у такий складний період. Та й самим клієнтам набагато приємніше отримати гроші, що терміново знадобилися їм , швидко і без збору непотрібних довідок.

Ексресс-кредити, які завжди у великій кількості надавалися банками, із зростанням світової кризи прийшли в занепад, і можна сказати, що послуги автоломбардів є швидкою та раціональної заміною таких кредитів, які стали в світлі останніх подій і у зв’язку з погіршенням фінансового становища в країні, практично недоступними. Але навіть після виходу країни з масштабної кризи, за оцінками експертів, послуги «кредит під заставу авто» не втратять актуальності через те, що банки все одно не зможуть надавати позики за такий короткий час.

Історія автоломбардів відходить у минуле, а саме в двадцяті роки першого століття. Перші автоломбарди з’явилися в Америці. Причиною розвитку мереж цих установ, стало повсюдне поширення автомобілів, які стали доступними кожній американській родині. Природно, в сім’ї не обійдеться без матеріальних труднощів. Тому автомобіль і заклади з прийому і видачі кредитів під заставу, стали незамінним виходом в ситуації, складної матеріальної ситуації, або просто для людей, які вирішили розширити свій бізнес і яким знадобилися для цього додаткові гроші. Звернутися до Автоломбарду з проханням про видачу кредиту під заставу транспортного засобу може людина, у якого в даний момент на руках немає ПТС (паспорта транспортного засобу, який містить відомості про основні технічні характеристики автомобіля, про постановку і зняття з обліку). У такому випадку працівники автоломбарду готові самі встановити відомості про технічний стан транспортного засобу.Зв'язатись з нами


Курс валют

Інформер курсу євро і долара до гривні, а також крос-курс для пари євро-долар
Курс золота, срібла, платини і паладію у гривнях за грам, встановлений НБУ

Автоломбард

Автоломбард - вул. Щирецька, 36 (ринок "Південний" над автосалоном РІК АВТО)

Статті

Новини

Читати повністю

22.01.2013

Тестова новина "Ломбард Копійка" Тестова новина "Ломбард Копійка" Тестова новина "Ломбард Копійка"
Тестова новина "Ломбард Копійка"Тестова новина "Ломбард Копійка" Тестова новина "Ломбард Копійка"
Тестова новина &quo

...