Кредит під заставу автомобіля

1. Автоломбард або позика під заставу автомобіля - це поширений спосіб швидко та легко отримати необхідну суму грошей. Розмір доходів при цьому не має значення. Рішення про видачу кредиту приймається тільки виходячи з ринкової вартості автомобіля.

Щоб отримати необхідну Вам суму, достатньо надати документи, що підтвержують Вашу особу, а також право на володіння чи користування із залишенням в заставу транспортного засобу. Максимальний термін, за який ви зможете оформити кредит, не перевищує двох годин. Після підписання всіх необхідних документів наш автоломбард надасть Вам суму, розміри якої можуть досягати 90% від реальної вартості вашої машини.

у нашому офісі створена затишна обстановка, є служба охорона, яка забезпечує безпеку на високому рівні. При необхідності наші фахівці завжди готові надати вам консультації по особливостях оформлення кредитів і виплат по них. Всі наші клієнти можуть розраховувати і на допомогу при уточненні юридичних питаннь, що стосуються збереження автомобіля або діяльності,яку здійснює наш автоломбард.

Ми видаємо автокредит під заставу транспортних засобів. Кожен новий або старий автомобіль (легковий чи вантажний) оцінює професійний експерт. Враховується пробіг, зовнішній вигляд, рік, технічний стан, престижність і популярність марки (моделі) машини.

Транспортні засоби після серйозної аварії, що мають значні дефекти в руховій системі і не представляють комерційної цінності (вік більше 15 років), в заставу не приймаютьсяЗв'язатись з нами


Курс валют

Інформер курсу євро і долара до гривні, а також крос-курс для пари євро-долар
Курс золота, срібла, платини і паладію у гривнях за грам, встановлений НБУ