Автоломбард і кредит. У чому різниця ?

Автоломбард так само як і споживчий кредит це можливість оперативно отримати необхідну суму грошей під заставу свого автомобіля. Але існують відмінності між кредитом і послугами автоломбардів. Отже розглянемо в чому вони полягають.

1.В випадку з кредитом, навіть за наявності ліквідної застави ( Кредит під заставу нерухомості ), Банк однаково перевірить фінансовий стан позичальника, його офіційний дохід, кредитну історію, а часто потребують поручителя. На дану перевірку йде досить багато часу. Навіть якщо рішення про видачу кредиту буде позитивним, його потрібно буде почекати не один день. А в разі негативного рішення позичальник просто втратить свій час. Більшість автоломбардів Україні приймають рішення про видачу кредиту протягом декількох годин. Попереднє рішення можна дізнатися за телефоном у менеджерів автоломбарду. Таким чином, позичальник економить багато часу і непотрібно обтяжувати себе збиранням необхідних документів (довідка про заробітну плату, і.т.д.). Кредит під заставу автомобіля в автоломбарді значно швидше ніж будь-який інший кредит в банку.

2.При отриманні кредиту в банку, автомобіль пропонований в заставу залишається у власника. У випадку з автоломбардів позичальник залишає автомобіль на стоянці автоломбарду на весь термін кредитування. Для вибору найбільш підходящого автоломбарду необхідно звернути увагу на безпеку застави, а також на вартість самої послуги. Залишаючи автомобіль на зберігання варто: поцікавитися - де його будуть зберігати і в яких умовах. Також простежити за документальним оформленням даного процесу (повинен бути укладений договір відповідального зберігання, та акт прийому-передачі автомобіля). При розгляді вартості послуги варто звернути увагу не тільки на процентну ставку, а також врахувати витрати на оформлення кредиту, (витрати на нотаріальне оформлення, оплата страховки автомобіля, вартість стоянки, і всілякі комісії при отриманні грошей). Оскільки бувають випадки коли на перший погляд невелика процентна ставка, збільшена витратами на оформлення або якимись додатковими комісіями. Щоб правильно оцінити вартість кредиту необхідно уточнювати абсолютно всі витрати, які доведеться сплатити.
Якщо уважно вивчити всі аспекти даного питання можна підібрати найбільш вигідні для себе умови і отримати вигідний кредит під заставу автомобіля в найкоротші терміни.Зв'язатись з нами


Курс валют

Інформер курсу євро і долара до гривні, а також крос-курс для пари євро-долар
Курс золота, срібла, платини і паладію у гривнях за грам, встановлений НБУ